Andělika čínská kořen (50g)

Dostupnost:momentálně nedostupné
Číslo produktu:077
Výrobce: Natura s.r.o. ČR
Cena s DPH:50 Kč (60 Kč)

Popis produktu Andělika čínská kořen (50g)

Andělika čínská kořen ( Radix angelicae chinensis) - Andělika je tradiční tonikum používané v Asii k posílení ženského reprodukčního ústrojí s vynikajícím účinkem na ženský organismus. Upravuje především funkci vaječníku a normalizuje hladinu hormonů v těle ženy.

Nejrozšířenější lék je produktem kořene Angelica sinensis, rostliny s dutým stvolem, dorůstající do výšky až 2,5 metru a ozdobené květenstvím bílých kvítků. Květy připomíná mrkev, svou blízkou příbuznou. Rostlina se také nazývá dong guai nebo tang kuei případně ženský ženšen.

Doporučuje se při všech problémech po ženské stránce, při poruchách plodnosti, cystách vaječníku, myomatozních onemocněních dělohy a bolestivých menstruacích. V případě problémy s menstruací by se produkt měl užívat již několik dní před a po menstruaci!

Má též protizánětlivý účinek a zlepšuje funkci krevních destiček, čímž pomáhá při poruchách srážlivosti krve a trombocytopenii (nedostatek krevních destiček). Je vhodný i pro deprese a poruchy spánku pro svůj uklidňující

účinek. Ženy,které z různých důvodů mají jen jeden vaječník,by měly dle možností tento produkt užívat pravidelně. 

Upozornění:obsažené látky,(fotokumariny),mají zvýšenou citlivost na sluneční záření,což při nadměrném užívání a slunění vyvolává většinou alergickou vyrážku! Taktéž je nevhodné užívat anděliku,zároveň s léky na úpravu srážlivosti krve!

Užití - jako odvar z cca 2g drogy (1 čajová lžička), pijeme 2x denně.

Vysadit 2 dny před očekávanou menstruací. Zesiluje menstruční krvácení!

Výprodej s min. trvanlivostí  4.12.2019!