Acai Berry (110 tab./50g)

Dostupnost:momentálně nedostupné
Číslo produktu:002
Výrobce:Wolfberry ČR
Cena s DPH:200 Kč

Popis produktu Acai Berry (110 tab./50g)

Acai Berry jsou plody palmy Euterpe oleracea, která se vyskytuje v Amazonii. Plody jsou považovány za vůbec nejzdravější ovoce na světě a v oblíbenosti jsou stále na špici superpotravin. Plody acai mají temně tmavou barvu díky přírodní látce anthokyaninu a jemně kakaovou vůni a chuť.Jsou bohaté na esenciální nenasycené mastné kyseliny, zejména kyselinu olejovou (omega 9) a kyselinu linolovou (omega 6). Tento čistý prášek z mrazem sušeného ovoce obsahuje vitamíny B1, B2, B3 C, E, A, minerály, nenasycené mastné kyseliny, aminokyseliny, flavonoidy, bílkoviny, vlákninu. Je především silným antioxidantem a skvělým prostředkem využívaným nejen vrcholovými sportovci pro doplnění potřebných vitamínů a dalších prospěšných látek našemu tělu. Užívání  je vhodné taktéž z důvodů, že drtivá většina obyvatel je vystavena vlivům volných radikálů  obzvláště pak kuřáci,ale samozřejmě i pesticidy a chemická hnojiva v potravě, nadměrné slunění, znečišťující látky z okolí to vše jsou faktory poškozující lidský organismus,které můžeme tímto produktem úspěšně regulovat. Acai Berry může také pomáhat  při hubnutí, protože snižuje chuť k jídlu a zvyšuje rychlost metabolických procesů. U ovoce Açaí byly provedené četné studie zaměřené výživovou hodnotu a chemické složení. Ovoce Açaí obsahuje 49,4 % lipidů, 13,8 % bílkovin, 5,2 % popela a 27,3 % vlákniny. Další studie zaměřená na lyofilizované ovoce Açaí zjistila 19 aminokyselin, které dohromady tvoří 7,6 % celkové váhy: kyselina olejová (54 %), kyselina palmitová (27 %) a kyselina linolová (12 %) patřily mezi tři hlavní mastné kyseliny a 44 g vlákniny. Obsahuje také vitamíny A, B1, C, vápník a železo.

Wolfberry Acai tablety jsou vyráběné z tmavých plodů. Tablety jsou bez živočišných látek,cukru a lepku, neobsahují příchutě,barviva ani konzervační látky. Jsou určeny pro ty kteří z jakýchkoliv důvodů nemohou užívat Acaí ve formě prášku,dále na cesty do práce a všude tam kde je třeba rychlá a bezproblémová konzumace s cílem okamžitě posílit organismus.

Doporučené dávkování
4 tablety denně. Denní dávka obsahuje 1600 mg acai extraktu 15:1; 40 mg hořčíku a 160 mg škrobu.

Nutriční hodnoty ve 100g
Energie:
243 kJ / 58 kcal; Bílkoviny: 30.0 g; Sacharidy: 7.5 g – z toho cukry 5.6 g; Tuky: 1.0 g – z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g; Vláknina: 2.1 g; Sůl: 66.0 mg; Vápník: 42.0 mg; Železo: 2.2 mg

Vyrobeno v Německu.