KOLAGEN

Dostupnost:momentálně nedostupné
Číslo produktu:106
Výrobce:Sanct Bernhard, Německo
Cena s DPH:na dotaz

Popis produktu KOLAGEN

Mořský kolagen je skleroprotein, extracelulární, ve vodě nerozpustná bílkovina, která je základní stavební hmotou pojivových tkání.Kolagen je tvrdý, nerozpustný a vláknitý protein, který tvoří třetinu proteinů v lidském těle a

má v něm zásadní roli. Je to důležitá stavební bílkovina, která se nachází ve většině tkání – v pokožce, chrupavkách, kloubech, kostech. Má vliv na kvalitu vlasů, nehtů a zubů. Kolagen není v těle jen na krásnou pleť, pozitivně působí na pohybový aparát, působí proti bolesti a rychleji se regenerujete po cvičení.

Vaše tělo si kolagen v dostatečné míře tvoří jen do určitého věku. Od 25 let jeho produkce klesá a po 40 je na naprostém minimu. To se může projevit bolestmi kloubů, výskytem vrásek a celkově horším vzhledem. Je mnoho faktorů, které mohou ještě zdecimovat hladiny kolagenu nacházejícího se v těle a to například kouření,konzumace velkého množství cukru,sluneční záření a některé autoimunitní poruchy.

Kolagen určený ke konzumaci lze získat z mnoha zdrojů např. hovězí,vepřový,drůbeží

a samozřejmě mořský-rybí,který zde nabízíme. U ostaních zmíněných zdrojů, než kolagen mořský, si dovolujeme tvrdit, že nejsou považovány

za natolik účinné jako rybí kolagen,ale kolagenové peptidy z ryb stojí obvykle více než jiné zdroje kolagenu.

Mořský kolagen a jeho účinky:

  • posiluje vlasy a nehty
  • prospívá chrupavkám, kloubům
  • pozitivně působí na pohybový aparát
  • podporuje regeneraci
  • pomáhá při celulitidě i na strie
  • působí proti pigmentovým skvrnám
  • podporuje růst svalové hmoty (vhodné pro sportovce)
  • působí proti vzniku vrásek

Hladiny kolagenu se časem,jak již bylo zmíněno, přirozeně vyčerpají a neexistuje způsob, jak tomu zabránit. Pokud však přijmeme preventivní opatření, je možné hladiny kolagenu ochránit a udržet kůži, kosti, svaly a klouby déle zdravé.

Jedná se o čistě přírodní, mořský kolagen, získávaný ze studenovodních ryb, který je organismu biologicky dostupnější. Tělo s ním tak může pracovat, jako kdyby si jej vyrobilo samo a cílí jej na nejproblémovější místa!

Dávkování: 1 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím tekutin.

Složení:
Mořský rybí kolagen, vitamín C, vitamín B3, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka: stearan hořečnatý, želatinová kapsle.

Nutriční hodnoty v denní dávce (1 kapsle):

 

Mořský rybí kolagen     400 mg
Vitamín C 80 mg
Vitamín B3 16 mg