Ženšen pravý (90 kaps./400mg)

Dostupnost:momentálně nedostupné
Číslo produktu:035
Výrobce:Swanson Health Products, USA
Cena s DPH:290 Kč

Popis produktu Ženšen pravý (90 kaps./400mg)

Ženšen pravý (Panax ginseng) - je vytrvalá vzpřímená bylina dorůstající výšky 30 až 60 cm známá svými blahodárnými účinky již více jak 5000 let. Je původem z Číny, kde má tisíciletou tradici užívání. Divoký už není téměř k nalezení jelikož byl s rostoucím věhlasem pro velkou poptávku z volné přírody skoro vytěžen. Uměle se ale pěstuje na několika farmách hlavně v Číně a Severní Koreji.

Tato trvalka byla odjakživa v čínské medicíně  považována za zázračnou bylinu přispívající k dlouhověkosti a ke zvýšení výkonnosti jak fyzické tak i mentální.Ženšenem lze nahradit veškeré nezdravé stimulanty jako káva, čokoláda, energy drinks, či drogy, jelikož ženšeň patří mezi adaptogeny (byliny,které buňkám energii dodávají) u stimulantů je tomu bohužel právě naopak. Ženšen nemá vedlejší účinky a nevzniká u něj tolerance - není potřeba zvyšovat dávky pro dosažení stejného účinku.Je používán taktéž,jako jeden z velmi mála přírodních legálních dopingů.

Další blahodárné účinky:

. zvyšuje koncentraci

. zlepšuje činnost mozku

. tlumí projevy únavy

. působí na nespavost

. celkově stimuluje CNS

. snižuje hladinu stresu

. působí i afrodiziakálně

. stabilizuje nepravidelný menstruační cyklus

. ochrana proti některým typům rakoviny

. působí na potíže trávicího traktu

. působí na nedostatečný krevní oběh

. dodává celkově chuť do života

Taktéž stabilizuje hladinu cukru v krvi.Jsou mu přisuzovány pozitivní účinky  na správnou funkci imunitního systému - přispívající k přirozené obranyschopnosti organismu.Název Všehoj naznačuje široké spektrum užití této pravděpodobně nejvěhlasnější asijské rostliny.

Doporučené dávkování: 1-2 kapsle 2x denně 20min.před jídlem
Složení: 100% Panax ginseng radix, 400 mg/tobolka.
Balení: 90 tobolek