Regenerační máslo s oslím mlékem (30ml)

Dostupnost:momentálně nedostupné
Číslo produktu:190
Výrobce:Day Spa Shop s.r.o. ČR
Cena s DPH:130 Kč

Popis produktu Regenerační máslo s oslím mlékem (30ml)

Regenerační máslo s oslím mlékem (Oléanat)příjemná smetanová vůně a konzistence vyživuje a změkčuje kůži.Svým složením je balzám hypoalergenní a perfektně se hodí k ošetřování i citlivé a jinak náchylné kůže. Je také doporučován pro kůži narušenou - s různými poruchami, jako jsou ekzémy, akné nebo lupénka. Synergický účinek oslího mléka s bambuckým máslem propůjčuje balzámu neobyčejnou schopnost obnovit kůži. Složení oslího mléka je velmi podobné lidskému mateřskému mléku a to díky jeho výjimečné kombinaci mastných kyselin a vitaminů A, E a omega 3 a 6 kyselin, které jsou efektivní při regeneraci kůže a prevenci jejího stárnutí.

Produkce oslího mléka - vyžaduje trpělivost a pečlivou znalost. K dojení dochází 4-6x denně ručně a pouze když je s oslicí i její mládě a všechno toto úsilí je odměněno mimořádnými účinky oslího mléka.Již Kleopatra používala oslí mléko ve svých koupelích k udržení své krásy.Taktéž  proslulý řecký lékař Hippocrates doporučoval oslí mléko na všechny formy bolestí a nemocí (k hojení ran, k úlevě bolestivých kloubů atd.).

Pro optimální použití zahřejte malé množství balzámu ve svých dlaních a po rozmasírování v rukou teprve naneste na pokožku. Získáte tak krémovou konzistenci. Teplota těla bude aplikaci dělat příjemnou, kůže bude balzám dobře absorbovat.

Složení:bio bambucké máslo,oslí mléko bio,parfém a tocopherol (vitamin E).

Země původu: Francie,100% složek je přírodního původu!